Pracovník/ pracovnice kontroly kvality / Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti

FirmaPěkný - Unimex s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 29 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Do potravinářského podniku s dlouhodobou působností na trhu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Pracovník kontroly kvality. Místo výkonu práce: Humpolec

Požadujeme:

- SŠ / VŠ vzdělání se zaměřením na chemii, potravinářství, mikrobiologii
- znalost práce na PC (Microsoft Office)
- znalost systému a práce v SAP - výhodou
- znalost potravinářské legislativy
- samostatnost, flexibilita, komunikativnost a loajalita
- vytrvalost, pečlivost a rozhodnost
- odolnost vůči stresu
- schopnost týmové práce
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- minimálně 2 roky praxe jako Pracovníka kontroly kvality v potravinářském podniku

Pracovní náplň:

- kontrola nad správností probíhajících výrobních procesů
- kontrola kvality surovin, polotovarů, hotových výrobků a obalových materiálů
- provádění zkoušek v rámci výrobního režimu vstupní kontroly materiálu a surovin
- kontrola správného značení finálních výrobků
- kontrola výrobních postupů (v rámci HACCP)
- odběr vzorků, mikrobiální vyhodnocování, kontrola fyzikálních a chemických parametrů
- senzorické hodnocení surovin, finálních výrobků
- monitorování prostředí, produktu, kontrola hygieny na provoze
- spolupráce na budování, udržování a rozvíjení systému kvality a bezpečnosti potravin
- spoluzodpovědnost za hygienu závodu
- aktivní účast při auditech zákazníků a certifikačních auditech
- spolupráce na zjišťování kořenových příčin nedostatků při výrobě a ověřování účinnosti nápravných opatření

Nabízíme:

- pracovní smlouva, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou
- práci na plný úvazek
- perspektivní práci v dlouhodobě stabilní společnosti
- příležitost pracovního rozvoje v rámci firemní struktury
- příjemné pracovní prostředí
- podpora vzdělávání, možnosti školení
- komunikace v systému MS Office 365

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Blanická 932, Humpolec, 39601, Česko
mzda, plat (hrubý):od 29 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Pěkný - Unimex s.r.o., IČ: 45271038
datum zveřejnění nabídky práce:05. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Eva Žižka, personální
telefon:724182197
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Pěkný - Unimex u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 29 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Blanická 932, Humpolec, 39601, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.